Sporting Krommenie neemt Zaanstad Cup uiterst serieus en oefent volop

Krommenie- Dat de voetballers de Zaanstad Cup serieus nemen blijkt uit het oefenprogramma van Jordi van Beek. De trainer heeft voor deze week drie oefenduels staan. Omdat de velden er in Krommenie uit gaan moest de club wel op zoek naar tegenstanders die een thuiswedstrijd wilden spelen. De trainer laat de gehele selectie opdraven en kan daarom volop doorwisselen.
Vanavond de eerste wedstrijd op het veld van vv Knollendam in Oostknollendam op de planning. Om 19;30 uur is de aftrap tegen derdeklasser rkvv Saenden. Ook die ploeg speelt volgende week mee om de Zaanstad Cup 2021 welke op de velden bij WSV`30 zullen worden gespeeld. Vervolgens treft het deze week nog twee tegenstanders die op hetzelfde toernooi willen schitteren. Dat zijn de tegenstanders OFC (0-23) in Oostzaan op donderdag 1 juli om 19:00 uur en SVA 1 in Assendelft op zondag 4 juli om 12:00 uur.
Donderdag 1 juli is de loting in de kantine van WSV`30. Dan zal bekend worden welke teams aan elkaar gekoppeld zullen worden.