Fortuna Wormerveer (zat) door naar laatste acht in bekertoernooi na spectaculaire zege op HEES
Verlate Nieuwjaarslunch Roeivereniging ZVV begint met frisse duik
Zaandam- In de categorie beter laat dan nooit werd bij Roeivereniging ZVV, te vinden aan de Havenstraat, een verlate nieuwjaar lunch gehouden. Bij een nieuwjaar lunch hoort natuurlijk een nieuwjaar duik. Een groepje van vijf stoere roeiers trotseerden het koude Zaanwater om deze duik in perfectie uit te voeren.
Eenmaal weer op het droge waren ze op tijd voor de speech van de voorzitter. Hij vertelde onder meer over de landelijke roeiwedstrijd die op 21 mei wordt gevaren op de Voorzaan. De wedstrijd wordt georganiseerd door ZZV.
140-jarig jubileum komt in zicht
Het is bovendien tijd voor een feest. ZZV is in 1882 opgericht en dat betekent dat de vereniging dit jaar in augustus het 140-jarig jubileum hoopt te vieren. De voorbereidingen hiervan zijn inmiddels in volle gang.
Tevens werd de vrijwilligersbokaal uitgereikt, deze keer aan Jan Zwart voor zijn verdiensten in de materiaalcommissie.
Foto: aangeleverd: De bikkels van ZVV