Chris Houtkooper mag voor Lycurgus-Hygiëa naar WK Rhönrad in Denemarken
Zaanstad – Chris Houtkooper van de rhönradafdeling van gymnastiekvereniging Lycurgus-Hygiëa heeft afgelopen weekend de WK-eis gehaald en mag uitkomen voor Nederland in Denemarken later dit jaar.
Chris deed gisteren mee met de Nederlandse Kampioenschappen in Wageningen. “De wedstrijd ging goed, het ging zelfs nog beter dan de vorige wedstrijd. Ze werd vijfde met een mooi totaal puntenaantal van 23,10. Daarmee heeft ze de WK-eis gehaald”, aldus bestuurslid Gerda de Beer.
Zelf zei Chris: “Mijn wedstrijd ging echt heel erg goed! Op sprong was ik consistent ten opzichte met andere wedstrijden. Met spiralen heb ik twee fouten gemaakt, maar het moeilijkste uit m’n oefening is wel heel goed gelukt. En op rechtuit heb ik voor het eerst de oefening neer kunnen zetten waar ik voor heb getraind: alle onderdelen gelukt en alles ook goed op de muziek weten te timen.”
De leden van Lycurgus-Hygiëa kunnen sporten in zalen in Krommenie, Assendelft en Wormerveer. Zie voor meer informatie www.lh-gymnastiek.nl