Nieuwe hoofdsponsor Koog Zaandijk

Koog aan de Zaan- Hoewel de korfbalcompetities stil liggen is er bij KV Koog Zaandijk nog van alles te doen. Naast de transfers in de selectie krijgt de club ook een nieuwe toevoeging achter haar naam:KZ/Keukensale.com.

De handtekeningen zijn gezet
De handtekeningen zijn gezet (Foto: Aangeleverd)

Want vanaf afgelopen weekend is na Thermo4U nu Keukensale.com de nieuwe hoofdsponsor van KZ. Dat betekent dat de de nieuwe naamskoppeling vanaf nu KZ/Keukensale.com zal zijn.

Eerder hebben eigenaar Thierry Arnoldus en KZ-voorzitter Corrie Noom getekend voor een 3-jarige samenwerking. Hierbij hoort ook naamskoppeling. Arnoldus trad in 2020 al toe tot de businessclub van KZ en kent de vereniging.  “Ik kijk erg uit naar de samenwerking en weet zeker dat het voor beide kanten interessante kansen op zal leveren.”

Ook Corrie Noom is enthousiast: “We zijn heel blij dat Keukensale.com onze hoofdsponsor wil zijn. Eigenaar Thierry Arnoldus zorgt niet alleen voor financiële support, maar ook voor sportieve. Hij is een kenner van de sport en groot fan van KZ.”