Eindelijk tweede Zaanbocht Run: zondag 15 mei
Wormerveer – Een diepte zucht van opluchting klonk bij het definitieve bericht dat er (ook) weer gewoon hardgelopen kan en mag worden. Dat betekent dat de tweede editie van de Zaanbocht Run daadwerkelijk gehouden gaat worden. Zondag 15 mei gaat dit spektakel plaatsvinden.
Afstanden
Net als de eerste zal ook deze tweede editie bestaan uit een Kidsrun van 1,5 km, een 5 km- en de 10 km loop. De starttijden zijn 11.00 uur de 5 kilometer, 11.15 uur de KidsRun en om 12.00 uur de 10 kilometer.
De enige vorm van hindernis had nog kunnen zijn de verbouwing van de Zaanbrug. Hoewel er een tijdelijke brug voor in de plaats gaat komen had het parkoers eventueel aangepast moeten worden. Nu zeker is dat die werkzaamheden zondag 15 mei nog geen invloed hebben op de Zaanbocht Run staat de organisatie weer op scherp.
Vanuit de eerste editie staan al bijna 500 deelnemers ingeschreven. Het laat zich raden dat er nog veel meer mensen mee willen doen aan deze unieke loop.
Opgeven kan weer via https://www.zaanbochtrun.nl/inschrijven
Foto`s aangeleverd: Over belangstelling niet te klagen…