Het overzicht met data en tijdstippen Zaanstad Cup 2021 op een rijtje

 Het overzicht met data en tijdstippen Zaanstad Cup 2021 op een rijtje
Zaanstad- Diverse clubs oefenden het afgelopen weekend met het oog op de aankomende Zaanstad Cup. Zo stonden SVA en Sporting Krommenie vandaag tegenover elkaar (4-1). Zaterdag op Sportpark Poelenburg stonden sv Rood Wit Zaanstad en cvv Blauw Wit W in Zaandam op het veld. (7-2). Dinsdag 6 juli trappen diverse Zaanse selectie teams voor het eerst af om de Zaanstad Cup welke tot en met zaterdag 10 juli zal duren. Toeschouwers hebben gratis entree en zijn te allen tijde welkom op het WSV`30 complex.
Dinsdag 6 JULI – FEBO ARENA
 18:00 UUR: OFC OOSTZAAN – WSV’30
18:50 UUR: ROOD-WIT (ZON) – VV JISP
19:40 UUR: RKVV SAENDEN – OFC OOSTZAAN
20:30 UUR: VV JISP – WSV’30
21:20 UUR: ROOD-WIT (ZON) – RKVV SAENDEN
Dinsdag 6 JULI – PROFITHOUSE ARENA
18:00 UUR: SC HERCULES – FC ZAANDAM
18:50 UUR: FORTUNA (ZAT) – VV KNOLLENDAM
19:40 UUR: BLAUW WIT – SC HERCULES
20:30 UUR: VV KNOLLENDAM – FC ZAANDAM
21:20 UUR: FORTUNA (ZAT) – BLAUW WIT
Dinsdag 6 JULI – POWER CHICA’S ARENA (VROUWEN)
 18:00 UUR: WSV’30 – KFC (ZAT)
18:50 UUR: ZAANDIJK – BLAUW WIT
19:40 UUR: SC HERCULES – ZAANDIJK
20:30 UUR: KFC (ZAT) – BLAUW WIT
21:20 UUR: WSV’30 – SC HERCULES
Woensdag 7 JULI – FEBO ARENA
 18:00 UUR: VV JISP – OFC OOSTZAAN
18:50 UUR: WSV’30 – ROOD WIT (ZON)
19:40 UUR: RKVV SAENDEN – VV JISP
20:30 UUR: OFC OOSTZAAN – ROOD WIT (ZON)
21:20 UUR: WSV’30 – RKVV SAENDEN
Woensdag 7 JULI – PROFITHOUSE ARENA
 18:00 UUR: VV KNOLLENDAM – SC HERCULES
18:50 UUR: FC ZAANDAM – FORTUNA (ZAT)
19:40 UUR: BLAUW WIT – VV KNOLLENDAM
20:30 UUR: SC HERCULES – FORTUNA (ZAT)
21:20 UUR: FC ZAANDAM – BLAUW WIT
Woensdag 7 JULI – POWER CHICA’S ARENA (VROUWEN)
 18:00 UUR: BLAUW WIT – WSV’30
18:50 UUR: KFC (ZAT) – ZAANDIJK
19:40 UUR: SC HERCULES – KFC (ZAT)
20:30 UUR: ZAANDIJK – WSV’30
21:20 UUR: BLAUW WIT – SC HERCULES
Donderdag 8 JULI – FEBO ARENA
 18:00 UUR: FORTUNA (ZON) – SVA
18:50 UUR: SPORTING K. – ROOD WIT (ZAT)
19:40 UUR: ZAANDIJK – FORTUNA (ZON)
20:30 UUR: ROOD WIT (ZAT) – SVA
21:20 UUR: SPORTING K. – ZAANDIJK
8 JULI – PROFITHOUSE ARENA
 19:40 UUR: WESTZAAN – FC ZAANSTREEK
20:30 UUR: RCZ – VV ASSENDELFT
21:20 UUR: RCZ – WESTZAAN
Donderdag 8 JULI – POWER CHICA’S ARENA (VROUWEN)
 18:00 UUR: ROOD WIT – RKVV SAENDEN
18:50 UUR: KFC (ZON) – TELSTAR
19:40 UUR: SVA – ROOD WIT
20:30 UUR: TELSTAR – RKVV SAENDEN
21:20 UUR: KFC (ZON) – SVA
Vrijdag 9 JULI – FEBO ARENA
 18:00 UUR: ROOD WIT (ZAT) – FORTUNA (ZON)
18:50 UUR: SVA – SPORTING K.
19:40 UUR: ZAANDIJK – ROOD WIT (ZAT)
20:30 UUR: FORTUNA (ZON) – SPORTING K.
21:20 UUR: SVA – ZAANDIJK
Vrijdag 9 JULI – PROFITHOUSE ARENA
 18:00 UUR: VV ASSENDELFT – FC ZAANSTREEK
18:50 UUR: WESTZAAN – VV ASSENDELFT
19:40 UUR: FC ZAANSTREEK – RCZ
Vrijdag 9 JULI – POWER CHICA’S ARENA (VROUWEN)
 18:00 UUR: TELSTAR – ROOD WIT
18:50 UUR: RKVV SAENDEN – KFC (ZON)
19:40 UUR: SVA – TELSTAR
20:30 UUR: ROOD WIT – KFC (ZON)
21:20 UUR: RKVV SAENDEN – SVA
Foto: Paul Hagnauer

De Redactie